KONTAKT

Masz pytania? Wątpliwości? Napisz! Odpiszemy jak najszybciej!

Chcesz się umówić na detoks, potrzebujesz bezpłatnej diagnozy, chcesz rozpocząć terapię uzależnień albo masz jakieś pytania?

Zadzwoń +48 510 510 491 albo skorzystaj z poniższego formularza kontaktowego.

Korzystając z formularza zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez tę witrynę. Polityka prywatności

DOJAZD

Opis drogi dojazdowej z DK 11 (ul. Zagórska w Tarnowskich Górach)

(kliknij, aby powiększyć)

Jadąc do nas Drogą Krajową 11 w Tarnowskich Górach, najlepiej skręcić obok sklepu „Biedronka” w ul. Ks. Prałata Edwarda Płonki. Dojechać do końca ulicy, skręcić w prawo w ul. Kościelną i po chwili skręcić w lewo w ul. Strzybnicką. Jechać ul. Strzybnicką (droga po łuku) prosto aż do skrzyżowania z ul. Armii Krajowej (na przeciwko po lewej stoją Delikatesy) i tutaj skręcić w prawo (przejechać przez mostek) w ul. Armii Krajowej, praktycznie do jej końca.

Droga wiedzie przez tereny lesiste. Jadąc prosto, w pewnym momencie po lewej i po prawej stronie pojawią się dwa niewielkie zalewy z małymi parkingami, za którymi skręcamy lekko w prawo (zdjęcie poniżej). Przejeżdżając przez kładkę należy jechać prosto, przejechać przez parking rybaczówki nad zalewem. Droga będzie wiodła po łuku w prawo, za łukiem należy skręcić w prawo w drogę leśną, kierować się prosto przez niewielkie osiedle domków. Po prawej pojawi się niewielki teren zrębu (stąd widać już Ośrodek Pniowiec). Kierować się dróżką w stronę domu.

Współrzędne z map Google dla GPS: 50.484389, 18.815426

(kliknij, aby powiększyć)